OBRZEŻA PLASTIKOWE

1 Obrzeża plastikowe są lekkie i trwałe

Obrzeża plastikowe, dzięki tworzywu, z jakiego są wykonane, charakteryzują się lekką konstrukcją, która jednak nie stoi na drodze tego, a by były one też wytrzymałe. Obrzeża plastikowe z powodzeniem wytrzymają kilka sezonów, pilnując, aby trawnik i inne rośliny rosły, dokładnie w tych miejscach, gdzie chcemy. Ze względu na to, że są one lekkie, nie będziesz miał żadnych problemów z ich transportem oraz samodzielnym montażem.

2 Proste w montażu

Jeżeli już jesteśmy przy montażu, to zatrzymajmy się na chwilę. Obrzeża plastikowe są wyposażone w specjalne kieszenie, na kotwy, za pomocą których montujemy je do powierzchni. Kotwy stanowią dodatkowe obciążenie, zatem nie będzie problemy z przesuwaniem się obrzeży. Obrzeża plastikowe można bez problemu zamontować samemu.

3 Można je dowolnie formować

Obrzeża plastikowe są wykonane z elastycznego tworzywa, które możemy bez problemu zaginać i dopasowywać do różnych sekcji ogrodu. Obrzeża plastikowe, zatem pozwalają na dowolne uformowanie ogrodu, niezależnie od tego, jakiego kształtu będziemy chcieli mieć rabaty kwiatowe, czy trawnik. Obrzeża te, zatem sprzyjają dowolnej aranżacji ogrodu i nie będzie problemu z dopasowaniem ich do różnego rodzaju nawierzchni.

4 Ekonomiczne

Jedną z ważnych zalet tego typu obrzeży jest to, że są one stosunkowo tanie, w porównaniu z obrzeżami betonowymi, lub tymi z kostki, są nawet bardzo tanie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w projektowaniu swojego ogrodu, są ograniczone konkretnym budżetem. Kupując tanie plastikowe obrzeża, możemy więcej środków przeznaczyć na inne elementy ogrodu, na przykład na ozdobne donice, lub piękne rośliny.