ARCHITEKTURA OGRODOWA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • OBRZEŻA

  4 powody, dla których warto zdecydować się na plastikowe obrzeża w ogrodzie

  Projektujesz ogród i zastanawiasz się, za pomocą jakich obrzeży zagospodarować cały teren? W poniższym tekście poznasz 4 powody, dlaczego powinieneś zdecydować się właśnie na obrzeża z plastiku. ...zapraszam do lektury na naszego bloga !

  5 najpopularniejszych sposobów na obrzeża ogrodowe

  Aranżacja ogrodu może być bardzo kreatywnym zajęciem, nie tylko wyznaczamy sekcje, w których będą znajdować się kwiaty, krzewy oraz drzewa owocowe, meble czy altany, ale również selekcjonujemy odpowiednio rośliny, które chcemy uprawiać. Aby cały ogród tworzył jedną i spójną całość, a każda jego część była wyodrębniona i nie kolidowała z innymi, stosuje się obrzeża ogrodowe. Służą one dokładnemu wyznaczeniu miejsca dla konkretnych elementów ogrodu, obrzeża ogrodowe mogą być wykonane z różnych materiałów i mieć różny kształt, oto najpopularniejsze z nich. ...Więcej na naszym blogu !

  Czy zamontować w ogrodzie obrzeża trawnikowe?

  Chcesz, aby twój ogród był pięknym miejscem, w którym spędzanie czasu jest prawdziwą przyjemnością nie tylko dla ducha, ale i dla oka? Z pewnością tak, jednak nie wszystkie jego elementy są dokładnie takie, jakbyś tego chciała? Zdarza się, że trawnik wrasta w alejki lub rabaty z kwiatami i na odwrót? Rozwiązaniem problemu mogą być obrzeża trawnikowe, czy warto je montować? ...Pełne informacje na naszym blogu !

Koszty wysyłki

Już od 13,50zł kurierem

Szybka wysyłka

Tego samego dnia dla zamówień do godz 14:00

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, Płatności24 kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów